28 ارديبهشت 97 - 16:26
کد خبر: 46870


سرمربی پرتغال: به موفقیت تیمم باور دارم

فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال تایید کرد که نمی‌توان مقایسه ای بین فهرست اعلام شده توسط او برای جام جهانی و تیمی که در یورو قهرمان شد، انجام داد.
پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری از بازیکنانی که در قهرمانی پرتغال در یورو نقش مهمی ایفا کردند، از جمله نانی، آندره گومس، کوارشما و ... در فهرست پرتغال برای جام جهانی حضور ندارند و سانتوس سعی کرده با استفاده از بازیکنان جوان تر و با انگیزه تر، با تیمی متفاوت در روسیه حاضر شود. پرتغال به همراه اسپانیا و مراکش، هم گروهی‌های ایران در جام جهانی خواهند بود و حال سانتوس تاکید کرد که نمی‌توان مقایسه ای بین این تیم و تیم سال 2016 داشت.    
او گفت:" نمی‌توان گفت که آیا این تیم قوی تر از تیم یورو است یا نه. من به بازیکنانم کاملا اعتماد دارم، مثل گذشته که به بازیکنان سابق اعتماد داشتم. پرتغال برای 100 سال نتوانسته بود جامی ببرد. با کیفیت بازیکنانی که در اختیار داریم، اگر از من سوال کنید، اعتماد بسیاری به موفقیت آنها در تیمم دارم."  
یکی از بازیکنانی که فهرست سانتوس حضور ندارد، آندره گومس، هافبک بارسلونا است و سانتوس در این رابطه گفت:" برای آندره گومس احترام ویژه ای قائل هستم، بازیکنان برای من مثل بچه‌هایم هستند ولی من نمی‌توانم فرزند و فرزندخوانده در تیمم داشته باشم." ورزش 3 اخبار ورزشی

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*