Wednesday, 21 November , 2018
امروز : چهارشنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۷ - 13 ربيع أول 1440
اخبار ویژه »

اخبار مهم

آخرین اخبار

استاندار خوزستان قانون منع به کارگیری بازنشستگان را جدی بگیرد

پس از تأیید طرح قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان توسط شورای نگهبان‌ و ابلاغ این قانون از سوی رئیس‌جمهور به دستگاه‌های اجرایی، هنوز برخی از بازنشستگان ‌مسئولیت‌ را رها نکرده و بر مسند ریاست حضور دارند.

۲۸ آبان ۱۳۹۷

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی:

میلیاردها تومان اعتبار در بخش ورزش شوشتر جذب شده است

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در ابتدای مسیر قرار داریم ، با رایزنی هایی که داشتیم و با هماهنگی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان و همچنین فرماندار محترم میلیاردها تومان اعتبار جذب شده است که در تاریخ شهرستان بی سابقه است.‌‌ ‌ ‌

۱۱ آبان ۱۳۹۷

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان:

آغاز رگبار و رعدوبرق در استان از روز دوشنبه/ احتمال زیاد آب‌گرفتگی معابر

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: از روز دوشنبه هفته پیش رو، رگبار، رعدوبرق و همچنین احتمال ریزش تگرگ و آب گرفتگی معابر برای اغلب شهرهای استان پیش بینی می شود.

۱۱ آبان ۱۳۹۷

برخی گمانه زنی ها برای انتخاب ولیعهد جدید عربستان آغاز شد

تایید قتل خاشقجی از سوی عربستان. سکوت مرموز بن سلمان. مواضع ضد و نقیض ترامپ. حالا پرونده روزنامه نگار عربستانی وارد فاز جدیدی شده است. شرایط برای خاندان سعودی مخصوصا محمد که با یک بدعت جدید به عنوان ولیعهد، قدرتی در حد پادشاه را بدست آورد بسیار بغرنج شده است. او بیش از هر کسی در مظان اتهام است و حالا نگران از دست دادن قدرت خود است.

۰۴ آبان ۱۳۹۷

۱۱۰ میلیون لیتر مالچ‌پاشی در شن‌زارهای خوزستان

قائم مقام اداره کل منابع طبیعی و آب‌خیز داری استان خوزستان گفت: عملیات مالچ پاشی ۱۱ هزار هکتار زمین در سطح استان آغاز شده که برای این مساحت بالغ بر ۱۱۰ میلیون لیتر سوخت موردنیاز از کلیه پالایشگاه‌های کشور تأمین می‌شود.

۰۴ آبان ۱۳۹۷

ناگفته هایی درباره حلقه ۵ نفره مخالفان روحانی در مجلس؛ جنگ روانی با اخبار جعلی

مخالفان دولت در مجلس دهم پرشمار نیستند با تاکتیک های متفاوتی این ضعف خود را جبران می کنند. از انتشار اخبار جعلی و فضاسازی علیه دولت گرفته تا لابی گری و هم چسبی با فراکسیون قدرتمند علی لاریجانی؛ هرکاری از دستشان برمی آید انجام می دهند تا در رویارویی با دولت پیروز باشند.

۰۴ آبان ۱۳۹۷

اخبار مهم
گالری فیلم
گالری عکس