25 خرداد 97 - 6:54
کد خبر: 49144


کولاکوویچ: بازیکنان تیم من نباید در تیم ب بازى کنند

سرمربی تیم ملی والیبال در آستانه بازی های هفته چهارم گفت: اگر شرایط نرمال باشد و خستگی در تن بچه ها باقی نمانده باشد و قائمی هم از درد کتف رهایی پیدا کند، وضعیتی به مراتب بهتر از روسیه خواهیم داشت.
پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه : به گزارش "ورزش سه"، ایگورکولاکوویچ در نشست خبرى هفته چهارم لیگ ملتهاى ٢٠١٨ در مورد بازی با لهستان هم گفت: آنها تیم خوبی هستند و فعلا صدرنشین و به اندازه دو تورنمنت بازیکن دارند .
وی در پاسخ به این سئوال که پس ویتالی هینن خوشبخت ترین مربی جهان است ، خندید !
سرمربی تیم ملی ادامه داد : از لهستان شناخت خوبی داریم و سال گذشته دو بازی با آنان داشتیم که یکبار بردیم و یکبار هم در خانه شان باختیم . به هر حال آنان امروز صدرنشین هستند و در طول سه هفته تنها یک باخت داشتند .
کولاکوویچ در مورد عملکرد جوانان هم اظهار داشت : آنها در مجموع و به خصوص بازی با برزیل خیلی خوب بودند . مرتضی شریفی ، توخته ، حضرت پور و‌صابر کاظمی خوب بودند . دوست داشتم صابر و توخته در آمریکا هم بودند ، اما ویزا نداشتند .
آنها نیاز به کسب تجربه دارند و در مسابقات قهرمانی جهان هم سهمیه دارند .
نکته مهم اینکه هنگامی بازیکنان کلیدی فعلی صربستان که مدال های زیادی دارند در هنگام نوجوانی و جوانی از سوی من به تیم ملی دعوت شدند ، از نظر اشتباه شباهت زیادی به بازیکنان فعلی جوانان ایران داشتند .
سرمربی تیم ملی در خصوص بودن اسم بسیاری از ملی پوشان فعلی در ترکیب تیم ملی ب هم گفت : اگر هر کدام آنان در لیست ۱۶ نفره ما برای قهرمانی جهان قرار بگیرند ، نمی توانند برای تیم دیگری بازی کنند .
وی در خصوص اینکه تیم ایران دیرتر از میهمانان در هفته پنجم به تهران می رسد و توقع مردم هم از تیم ملی زیاد است ، نگران نیست گفت : قول می دهم با تمام وجود برای مردم خواهیم جنگید .
تیم ملی در هفته چهارم لیگ ملت ها بامداد روز شنبه ساعت ۳ بامداد با لهستان روبرو می شود . ورزش 3 اخبار ورزشی

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*