30 خرداد 97 - 23:09
کد خبر: 49641


ترکیب احتمالی تیم ملی برابر اسپانیا

سرمربی تیم ملی ترکیب تیم خود را برای بازی اسپانیا در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی را مشخص خواهد کرد و این تیم با حداقل تغییر نسبت به بازی با مراکش در زمین حاضر می شود.
پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه : به گزارش ورزش سه، کارلوس کی روش که به نظر ترکیب اصلی خود را برای مقابله با قدرت های بزرگ دنیا شناخته است، امشب با یک تغییر تاکتیکی و البته یک تغییر اجباری نسبت به بازی با مراکش تیمش را برابر اسپانیا به زمین خواهد فرستاد.
امروز بیرانوند مثل بازی با مراکش دروازه بان اول تیم ملی خواهد بود و تنها تغییر در خط دفاع مجید حسینی است که جانشین روزبه چشمی شده که به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داده است.
در خط هافبک اما سعید عزت اللهی که به دلیل محرومیت بازی اول را از دست داده بود جانشین مسعود شجاعی شده و در کنار امید ابراهیمی و کریم انصاری فرد بازی می کند.
همچنین در خط حمله تیم ملی مثل بازی با مراکش وحید امیری، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش تلاش می کنند دروازه اسپانیا را باز کنند.  
ترکیب تیم ملی برابر اسپانیا به شرح زیر است:
علیرضا بیرانوند، رامین رضائیان،  مرتضی پورعلی گنجی، مجید حسینی، احسان حاج صفی ،امید ابراهیمی، سعید عزت اللهی، وحید امیری، علیرضا جهانبخش،  سردار آزمون و کریم انصاری فرد. ورزش 3 اخبار ورزشی

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*