Sunday, 20 January , 2019
امروز : یکشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۷ - 14 جماد أول 1440

اخبار مهم

آخرین اخبار
توضیحات درباره آخرین وضعیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

از لحاظ پزشکی امکان حیات ایشان وجود ندارد اما خبر فوت را باید خانواده ایشان اعلام کنند

یکی از اعضای تیم پزشکی آیت الله هاشمی شاهرودی به خبرنگار فارس گفت: از لحاظ پزشکی امکان حیات ایشان وجود ندارد اما خبر فوت را باید خانواده ایشان اعلام کنند. در همین حال یکی از مسئولان بیمارستانی که آیت الله هاشمی شاهرودی در آن بستری است، اعلام کرده است که هنوز دستگاه های پزشکی را […]

۰۳ دی ۱۳۹۷

کاهش ۲۵ درصدی تولید شکر در شرکت توسعه نیشکر خوزستان/کارشناسان: ۲۵درصد خوش بینانه است

پس از آنکه در ماه های گذشته بارها کارشناسان درباره مدیریت ضعیف در توسعه نیشکر خوزستان هشدار داده و درباره خسارت جدی در این شرکت بزرگ تولیدی هشدار داده بودند امروز مشخص شد که تولید شکر در خوش بینانه ترین حالت در برداشت امسال محصول در شرکت توسعه نیشکر این هلدینگ بزرگ و اقتصادی استان حداقل 25 درصد کاهش خواهد داشت.

۲۵ آذر ۱۳۹۷

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی:

توانستیم بر بحران خشکسالی در مزارع نیشکر غلبه کنیم

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با بیان این‌که خشکسالی امسال در مزارع نیشکر بی‌سابقه بود، گفت: علی رغم خسارت شدید مزارع نیشکر، توانستیم بر این بحران غلبه کنیم و به تولید شکر بپردازیم.

۲۵ آذر ۱۳۹۷

نماینده اهواز:

تخصیص سهم ۳ درصدی درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم است

نماینده اهواز با بیان اینکه عملکرد در پرداخت سهم 3 درصدی استان خوزستان از صادرات نفت کشور بسیار ضعیف بوده است، گفت: میزان تخصیص این سهم 3 درصدی تا پایان تیرماه سال 97 کمتر از یک سیزدهم درصد بوده است.

۰۵ آذر ۱۳۹۷

بحران تولید، تعطیلی کارخانه‌ها و سردرگمی دولت برای برون رفت از این وضعیت

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، شرکت ها و کارخانجات تولیدی با بحران اساسی رو به رو شده اند و احتمال تعطیلی و افزایش بیکاری بیش از پیش وجود دارد. این در حالی است که دولت سیاست و برنامه فعالانه ای برای خروج این واحدها از بحران ندارد.

۰۵ آذر ۱۳۹۷

انتخابات استانی و یک حقیقت مغفول مانده/ انتخاب شهرداران و فرمانداران با رای مردم

ایده همیشه زنده استانی‌شدن انتخابات مجلس ریشه در یک واقعیت دارد: تمرکز زیاد نمایندگان بر مسائل حوزه انتخابی و انحراف توجه آنها از موضوعات ملی. این واقعیت که نمایندگان مجلس در ایران بیشترین توجه خود را صرف مسائل حوزه انتخابی می‌کنند، از این حقیقت برخاسته که آنها با رای مستقیم مردم محلی انتخاب شده و برای انتخاب مجدد هم به آن نیاز دارند.

۰۵ آذر ۱۳۹۷

کتانباف قصد رفتن ندارد

درحالی که سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز اعلام کرده بود که شهردار اهواز بازنشسته است و باید در اسرع وقت شهردار جدید انتخاب شود، کتانباف شهردار کلان شهر اهواز اعلام کرده است که تازمانی که لازم باشد در شهرداری می مانم.

۰۵ آذر ۱۳۹۷

اخبار مهم
گالری فیلم
گالری عکس