Saturday, 17 November , 2018
امروز : شنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۷ - 9 ربيع أول 1440
اخبار ویژه »

اخبار مهم

آخرین اخبار
نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی:

میلیاردها تومان اعتبار در بخش ورزش شوشتر جذب شده است

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در ابتدای مسیر قرار داریم ، با رایزنی هایی که داشتیم و با هماهنگی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان و همچنین فرماندار محترم میلیاردها تومان اعتبار جذب شده است که در تاریخ شهرستان بی سابقه است.‌‌ ‌ ‌

۱۱ آبان ۱۳۹۷

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان:

آغاز رگبار و رعدوبرق در استان از روز دوشنبه/ احتمال زیاد آب‌گرفتگی معابر

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: از روز دوشنبه هفته پیش رو، رگبار، رعدوبرق و همچنین احتمال ریزش تگرگ و آب گرفتگی معابر برای اغلب شهرهای استان پیش بینی می شود.

۱۱ آبان ۱۳۹۷

برخی گمانه زنی ها برای انتخاب ولیعهد جدید عربستان آغاز شد

تایید قتل خاشقجی از سوی عربستان. سکوت مرموز بن سلمان. مواضع ضد و نقیض ترامپ. حالا پرونده روزنامه نگار عربستانی وارد فاز جدیدی شده است. شرایط برای خاندان سعودی مخصوصا محمد که با یک بدعت جدید به عنوان ولیعهد، قدرتی در حد پادشاه را بدست آورد بسیار بغرنج شده است. او بیش از هر کسی در مظان اتهام است و حالا نگران از دست دادن قدرت خود است.

۰۴ آبان ۱۳۹۷

۱۱۰ میلیون لیتر مالچ‌پاشی در شن‌زارهای خوزستان

قائم مقام اداره کل منابع طبیعی و آب‌خیز داری استان خوزستان گفت: عملیات مالچ پاشی ۱۱ هزار هکتار زمین در سطح استان آغاز شده که برای این مساحت بالغ بر ۱۱۰ میلیون لیتر سوخت موردنیاز از کلیه پالایشگاه‌های کشور تأمین می‌شود.

۰۴ آبان ۱۳۹۷

ناگفته هایی درباره حلقه ۵ نفره مخالفان روحانی در مجلس؛ جنگ روانی با اخبار جعلی

مخالفان دولت در مجلس دهم پرشمار نیستند با تاکتیک های متفاوتی این ضعف خود را جبران می کنند. از انتشار اخبار جعلی و فضاسازی علیه دولت گرفته تا لابی گری و هم چسبی با فراکسیون قدرتمند علی لاریجانی؛ هرکاری از دستشان برمی آید انجام می دهند تا در رویارویی با دولت پیروز باشند.

۰۴ آبان ۱۳۹۷

۱۴ نماینده خوزستان که دغدغه ماندگاری افشانی را در سمت شهرداری تهران دارند

انتقال آب کارون، نبود آب شرب سالم، مشکلات حوزه بهداشت و درمان، تبعات آب شور بر عملکرد نخیلات جنوب خوزستان، مشکلات زیرساختی در مرز چذابه، گرد و خاک، باران‌های آلوده، تعطیلی گاه و بی‌گاه مدارس و هزاران مشکل ریز و درشت دیگر از جمله مشکلات خوزستان است.

۰۴ آبان ۱۳۹۷

اخبار مهم
گالری فیلم
گالری عکس