31 خرداد 97 - 6:13
کد خبر: 49669


پاسخ کارشناس انگلیس به انتقاد روی کین از تیم ملی

هوگو لانگتون به دیدگاه روی کین ستاره سابق منچستریونایتد در مورد تنفر او از شیوه بازی ایران کنایه زد.
پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه : به گزارش "ورزش سه"، نمایش تدافعی تیم ملی ایران شاید منتقدان زیادی در میان علاقمندان و البته کارشناسان فوتبال به خصوص در جامی داشته باشد که میلیون ها نفر در سرتاسر کره خاکی آن را دنبال می کنند، اما وقتی جای کی روش باشید و قرار باشد مقابل تیمی پر از ستاره های سطح اول بازی کنید، چاره ای جز اولویت بخشیدن به کارهای تدافعی پیش رو شما نمی ماند؛ آن هم برای کی روش که بیشتر با تفکرات تدافعی شناخته می شود.
یکی از چهره های سرشناس دنیا که از شیوه بازی ایران در نیمه اول انتقاد کرده بود و آرزوی گل خوردن ایران را داشت، روی کین بود که وقتی به پیشینه او نگاه می کنیم، اولین چیزی که به خاطرمان می رسد، درگیری او با سرمربی پرتغالی تیم ملی و البته اخراج او از اردوی منچستریونایتد است.
البته تنها مردم ایران نیستند که امشب از نحوه بازی تیم ملی دفاع می کنند، هوگو لانگتون که یکی از کارشناسان فوتبال انگلیس به شمار می رود، نیز واکنش روی کین  را بی پاسخ نگذاشته و در جواب او گفته :«  جالب است که با وقت تلف کردن ایران و بازی سیاه این تیم عصبانی شده است، اما من مطمئنم او هیچ وقت در تیمی نبوده است که مجبور به کار صرفا دفاعی باشد؛  البته کین در منچستر یونایتد نسبت به این شیوه بازی تنفر خود را اعلام کرده بود. در نهایت به نظرم روی کین اصلا این شیوه بازی را درک نمی کند.

  ورزش 3 اخبار ورزشی

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*