18 تير 96 - 3:37
کد خبر: 17881


از آش فروشی با ماشین مدل بالا تا دادوستد پرحاشیه روحانی خوش‌صدا با قالیباف/پربازدیدهای ۱۷ تیر

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

در سرویس سیاسی پربازدیدترین خبر به این رایزنی اختصاص داشت: هاشمی‌شاهرودی رییس جدید مجمع تشخیص مصلحت می‌شود؟ پس از این مطلب، دو نقل قول از دو سردار سپاه پاسداران، پربازدیدترین مطالب بود. در اولین نقل قول توصیف خاص سردار سلیمانی از حمله موشکی سپاه به داعش بازدید زیادی داشت و در بعدی، سردار غیب‌پرور گفت: کوبیدن سپاه آبرو نمی‌آورد، به خود بیایید؛ رسما اعلام کنید سپاه وارد عرصه اقتصاد نشود.

در سرویس اقتصادی گزارش پربازدیدی درباره آش‎فروشی با خودروی مدل بالا از همه مطالب دیگر بیشتر مورد توجه بود. پس از آن، خبری درباره بازگشت تدریجی رونق مسکن مخاطبان زیادی داشت. همچنین دانستن قیمت انواع تویوتا در بازار هم پربازدید بود.

در سرویس فرهنگ و هنر دلیل بازیگر سینما برای ماندن در ایران بازدید زیادی داشت. همچنین انتشار خبر حادثه ای در صحنه فیلم‌برداری که استخوان هر ۲ دست بازیگر سرشناس فیلم‌های اکشن را شکست، مورد توجه مخاطبان بود. همچنین در این سرویس نقل قول پربازدیدی از ناصر ملک‌مطیعی که از جای خالی علی نصیریان در سریال «شهرزاد ۲» گفت، مورد توجه مخاطبان بود.

در صدر اخبار پربازدید سرویس جامعه، نامه افشاگرانه به قالیباف به چشم می خورد که در آن نوشته شده: فرزند یکی از اعضای شورای شهر با اسم مستعار مزایده‌ها را مدیریت می‌کرد. همچنین روایتی از مجوز احمدی‌نژاد به فرمانده وقت نیروی انتظامی برای فروش نفت بازدید زیادی داشت. در این سرویس جزییات جدید در رابطه با قراردادهای مبهم شهرداری هم نشان داد روحانی خوش صدا، نفر اول قراردادهای قالیباف است.

در سرویس بین الملل گزارشی درباره آن ۳۰ ثانیهٔ تاریخ‌ساز؛ در حمایت از ماندنِ ظریف بازدید زیادی داشت. همچنین در این سرویس دیدار جنجالی و حاشیه‌ساز ۲ رئیس‌جمهور برای مخاطبان جذاب بود و درباره آن نظر دادند. در این سرویس اظهارات پوتین پس از دیدار با ترامپ هم پربازدید بود.

در سرویس آی.تی گوشی بازها از شنیدن خبر آلوده شدن ۱۴ میلیون گوشی اندرویدی به بدافزار کُپی‌کَت شوکه شدند.

در سرویس طنز هم اعلام شد ۲۰:۳۰ علیه زنگنه هم سند رو کرد!

58231 خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*