18 تير 96 - 17:44
کد خبر: 17943


وقتی مردم از بازیگر «شهرزاد» گله می‌کنند

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گلاره عباسی، بازیگر نقش اکرم در مجموعه «شهرزاد» درباره مسیری که در بازیگری طی کرده است، اظهار کرد: بیشتر هدفم بین كارهایی كه پیشنهاد می‌شود، انتخاب كار خوب و كاری است كه بهتر و پربارتر به نظر می‌رسد. مدیومی که در آن حضور پیدا می‌کنم، خیلی فرق ندارد. سریال مخاطب زیادی دارد و این مخاطب میلیونی و گسترده، بسیار ارزشمند است. البته در سینما هم تجربیات خیلی خوب و جذابی داشتم و امیدوارم این روند كاری، در سینما هم بیشتر شود.

این بازیگر درباره تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی توضیح داد: خوشبختانه كار در شبكه نمایش خانگی را با سریال «شهرزاد» كه بسیار پرمخاطب بود، شروع كردم. به همین دلیل «شهرزاد» برای من لذت‌بخش و پرخاطره بود و خیلی از كار كردن در این رسانه لذت بردم.

عباسی کار با حسن فتحی را تجربه‌ای جذاب و لذت‌بخش توصیف کرد و در ادامه، درباره دیالوگ‌نویسی این کارگردان و نویسندگان سریال گفت: به نظرم تسلط ایشان به بازی گرفتن و همراه كردن بازیگر و یك دستی در اجراها، واقعا از نقاط برجسته برای بازیگر است. برای من هدایت ایشان به عنوان كارگردان همیشه خوب بوده است. تا حدی این شیوه دیالوگ‌ها، چیدمان صحنه و قصه با هم همراه است كه نمی‌توان مجزا و جداگانه درباره آن صحبت کرد. خوشبختانه مخاطب هم خیلی با كارهای آقای فتحی همراه می‌شود، كاراكترها را باور می‌كند و همیشه كارها و سریال‌های بسیار موفقی داشتند كه در جان و دل مخاطب اثر كرده است.

مردم از اکرمِ سریال شهرزاد گله می‌کنند!

این بازیگر که در فضای مجازی هم فعال است، درباره بازخوردهایی که از ایفای نقش اکرم در فضای مجازی گرفته است، بیان کرد: از آن‌جایی که با دنیای مجازی در ارتباط هستم، همیشه تا جایی كه فرصت باشد، كامنت‌ها را می‌خوانم. مردم خیلی با کاراکتر «اکرم» ارتباط برقرار كرده‌اند. این نقش به نوعی نقش منفی یا خاكستری است و مردم تا حدی با قصه و كار ارتباط برقرار كرده بودند كه از من گله می‌كردند! آن‌ها واقعا با قصه همراه و نگران كاراكترهای داستان بودند.

عباسی در ادامه با اشاره به علاقه مردم به قصه‌های عاشقانه و تاریخی اظهار کرد: در «شهرزاد» به شعور مخاطب احترام گذاشته شده است. برای این كار زحمت كشیدند و نخواستند فقط كاری ساخته باشند. خواستند مجموعه‌ای در شأن مردم بسازند و مردم به خوبی این اهمیت را متوجه می‌شوند. برای همین هم از سریال حمایت می‌كنند.

خوشحالم که فقط نقش مثبت بازی نکرده‌ام

این بازیگر که در کارنامه کاری‌اش هم نقش‌های مثبت و هم منفی دارد، درباره ایفای نقش‌های متفاوت تاکید کرد: خیلی خوشحالم كه فقط در نقش مثبت بازی نکرده‌ام و توانستم این تفاوت‌ها را تجربه كنم. نقش منفی و خاكستری خیلی جذاب است و وقتی با آن همراه می‌شوید، جای بازی زیادی دارد. درباره اکرم در «شهرزاد» هم باید بگویم که من این نقش را خیلی دوست دارم، چون بُعدهای مختلف و پایین و بالای زیادی دارد. به نظرم برای یک بازیگر، تفاوت و جذاب بودن نقش بسیار مهم است.

بازیگر نقش «اکرم» که در هر دو فصل سریال شهرزاد حضور داشته است، در پایان گفت: از همراهی در این پروژه خیلی خوشحالم و از ساخت فصل دوم آن خوشنود و راضی هستم. نقشم را خیلی دوست دارم و از همكاری با بازیگران توانای سریال مانند شهاب حسینی نازنین كه بسیار همراه است، استاد نصیریان، ترانه عزیز، پریناز عزیزم، خانم رویا نونهالی و همه دوستان خوشحالم. ما لحظات خیلی خوبی داشتم.

58241 خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*