13 شهريور 96 - 23:53
کد خبر: 24055


از درخواست تضمین سران اصلاح‌طلب تا دردسرهای خمیازه کشیدن عضو شورای شهر/ پربازدیدهای ۱۳ شهریور

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

در سرویس سیاسی پربازدیدترین مطلب به یک پیشنهاد برای رفع حصر اختصاص داشت که می گفت: سران اصلاحات تضمین بدهند! در این سرویس پرسش جالب توجهی، پربازدید شد که نوشته بود: کدام اعضای شورای نگهبان از احمدی‌نژاد حمایت کردند؟ همچنین انتقاد از یک سایت اصولگرا هم پربازدید بود که منتقد این سایت نوشته است: سواد انگلیسی‌تان به اندازه رئیس‌جمهور سابق است.

در سرویس اقتصادی دانستن قیمت واحدهای نوساز در مناطق مختلف تهران بازدید زیادی داشت. همچنین توصیه‌های بی.ام.و به خودروسازان ایرانی در زمره پربازدیدترین مطالب بود و خبر پربازدید بعدی هم می گفت سکه ۱۰۰۰۰ تومان زیر قیمت عرضه شود؛ باز هم کسی نمی‌خرد!

در سرویس فرهنگی خبر واکنش احسان خواجه‌امیری به گزارش تلویزیون درباره فضای ناپسند کنسرت‌ها بازدید زیادی داشت. پس از آن، خبر آمد خواننده جوان پاپ در بیمارستان بستری شده است. همچنین نقل قولی از پرویز تناولی هنگام بازدید از موزه صلح پربازدید بود که گفت:  الان فهمیدم چرا کیارستمی اصرار بر دیدن این نمایشگاه داشت!

در سرویس جامعه، گزارش پربازدیدی از قائم‌مقام قالیباف؛ روزی که با محاسن وارد شهرداری شد تا روزی که با موهای رنگ‌ کرده رفت، رکورد توجه مخاطبان را شکست. خبر پربازدید دیگر این سرویس هم در حوزه شهری بود که اعلام کرد ورود کامیون به ۲ منطقه تهران برای همیشه ممنوع شد. همچنین خبر تهدید اتحاد شورا با ثبت خمیازه یکی از اعضای شورای شهر تهران! نشان داد اخبار حوزه مدیریت شهری بیش از سایر حوزه های اجتماعی در معرض توجه مخاطبان است.

یک تحلیلگر روابط بین الملل در سرویس بین المللی ما نقل قول پربازدیدی داشت. او گفت:  اوضاع به نفع مسکو نیست، اتفاقات تازه‌ در راه است! در این سرویس پاسخ ترامپ درباره حمله احتمالی به کره‌شمالی هم بازدید زیادی داشت. همچنین خبر تماس تلفنی گوترش با رهبر کره‌شمالی هم توانست نگاه مخاطبان را جلب کند.

در سرویس طنز هم مردم از دیدن خط‌ و نشان اماکن و شهرداری برای گوگل لذت بردند.

58231 خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*