7 آذر 96 - 6:30
کد خبر: 32565


واکنش پولاد کیمیایی به حذف نام یغما گلرویی از تیتراژ «قاتل اهلی»/ عکس

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پولاد کیمیایی بازیگر فیلم «قاتل اهلی» با انتشار تیزری از این فیلم در اینستاگرام، به حذف نام یغما گلرویی از تیتراژ این فیلم واکنش نشان داد.

این بازیگر نوشت: «روزگاريست كه ميكشنت و سر هفتت زار ميزنن ...درد و دليست از يك هنرمند به هنرمندي ديگر ..براي يغما مينويسم ...يغماي عزيزم صداي من واسطه بود براي شنيده شدن ترانه‌هايت شما نياز نداري نام برده شوي شما شعرهات مفهوم اسمت شده كه خواننده‌ها سالهاست اسمت را ميخوانند.

اين بار هم به ترانه‌هايت أسمت حك شده و خود از عمق جنس فيلم مفهوم ميگيرد... اين شخصيت بي شما رنگي نداشت و حرفي هم نداشت ...علي معلم هنوز بين ما بود كه من در جشن دنياي تصوير از شما دعوت كردم به فيلم قاتل اهلي بپيوندي و ما با هم بعد چندين سال كار پيوسته در كارهاي كيميايي و كارهاي ديگر دوباره هم صدا شديم.

ولي افسوس كه اين فيلم تهيه كننده‌اي دارد كه خود «قاتل اهلي» اين اثر است. اثري كه شايد وصيت يك سينماگر قديمي باشد. از نظر من فيلمي مهم است كه سند تاريخي ميشود ..از فساد در اقتصاد ميگويد كه در پي حذف كردن و بلعيدن خود شده است. جوانان يتيم را اهرم فشار ميكند و حالا اصلاحات به خود خانه قهرمان هم رسيده و حاجي قصه دخترش عاشق يك خواننده معترض شده است، در نهايت براي اولين بار قهرمان قصه كيميايي توبه ميكند ولي دير است پاداشش مرگيست كه در كف خيابان خلوت همين شهر اتفاق ميفتد، أو در نهايت حذف ميشود تا فساد ادامه يابد ....فقط خواننده است كه سهم خودش را از فيلم ميگيرد چون كنار مردم است از جنس مردم و متعهد كه حرف دل آنها را فرياد ميزند ...حذف و كوچك كردن كاراكتر بهمن فيلم قاتل اهلي توسط تهيه‌كننده يك برنامه بود كه أو قصد داشت آن را اجرا كند.

آقاي قوچاني از اول تا الان برنامه داشت كه دست در مفهوم كلي فيلم ببرد تا ديگر فيلم قطب بازدارنده نداشته باشد ...ولي به ياري همه دوستان أهل فن اين اتفاق ميسر نشد و فيلم هر چند لطمه ديده و زخم خوده ولي در بيان لكنت ندارد و حرف اساسي دارد . ايشون بدون اجازه بنده و صاحب اثر و حتي موزيسين فيلم و شايد هم شما به خود اجازه داد صداي خواننده اي را روي تصوير من بگذارد تا اشعار شما را بخواند ...اگر قرار بر اين بود چرا اين همه راه را رفته‌ايم خب انتخابي بهتر ميكرديم تا هم سو با فيلم باشد ...آيا كسي كه تابلوي نقاشي هنرمندي را ميخرد از يك ناشناس گرفته تا داوينچي چون پول داده است بايد در آن دست ببرد و اسم خودش را روي تابلو بنويسد ؟ ايشون كمر به قتل فيلم خودش بسته و من سكوت ميكنم زيرا الان وقتش نيست تا خيلي چيز ها بازگو شود چون به نفع فيلم نيست ...از شما تشكر ميكنم كه با ما بودي از اولش تا اين جا.»


58243
خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*