8 آذر 96 - 1:19
کد خبر: 32650


از واکنش‌ها به ادعاهای احمدی‌نژادها تا تهدید دبیرکل حزب الله توسط اسرائیل/ پربازدیدهای ۷ آذر

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

امروز سخنان رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان ارتش به مناسبت روز نیروی دریایی پربازدید بود و ایشان در این دیدار به فرماندهان ارتش فرمودند: حرکت پر شتاب را ادامه دهید.

در سرویس سیاسی، واکنش ابراهیم رئیسی به ادعاهای بقایی درباره اهدای سکه بازدید زیادی داشت. همچنین سخنان دیروز امام ‌جمعه‌ تهران به احمدی‌نژادی‌ها پربازدید بود که گفت: با شارلاتان‌بازی نمی‌توان جلوی قانون را گرفت؛ شما حاشیهٔ امن ندارید! مخاطبان این سرویس هم حدس زدند  روحانی در اولین گزارش۱۰۰ روزه خود به چه مسائلی اشاره می‌کند؟

در سرویس اقتصادی گزارشی درباره بیمه‌ای که قربانی تاخت و تازهای سیاسی دو دهه قبل شد بازدید زیادی داشت. پس از آن، روایتی درباره خانواده‌هایی که ۱۰۰هزار دلار همراه خود به چین می‌برند پربازدید بود و در نهایت هم نرخ خرید آپارتمان در مرزداران برای مخاطبان جذاب بود.

در سرویس فرهنگی، پاسخ به پرسش مشهوری درباره «تایتانیک» پربازدید بود؛ راستی چرا دی‌کاپریو روی تخته شناور نرفت تا زنده بماند؟ خبری درباره خواننده‌ای که حاضر است ترامپ را بکشد هم پربازدید بود. همچنین نقد ستایش‌آمیز یک منتقد سرشناس بر فیلم «نفس»، مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد.

در سرویس جامعه، روایت پری ‌زنگنه از حادثه‌رانندگی که در آن نابینا شد بازدید زیادی داشت. پس از آن، روایت ایرانی برنده ‌جایزه علوم ‌هیدرولوژیک آمریکا که‌ می‌گوید زیر لوت دریایی پنهان‌ است هم پربازدید شد. در نشست خبری امروز سخنگوی قوه قضاییه هم اژه‌ای پاسخ داد چرا قوه ‌قضاییه با احمدی‌نژاد برخورد نمی‌کند؟

در سرویس بین‌الملل گفته‌های یک تحلیل‌گر، پربازدید بود. مسجدجامعی گفت: سعودی‌ها عملاً متزلزل و بسیار شکننده شده‌اند. نقل قول حریری هم پربازدید بود که گفت: قصد دارم نخست‌وزیر لبنان باقی بمانم! تهدید اسرائیل هم در این سرویس توجه مخاطبان را جلب کرد. اسراییل اعلام کرد: دبیرکل حزب‌الله را در جنگ آینده هدف قرار می‌دهیم.

در سرویس طنز هم مشخص شد سعید مرتضوی چه ‌طوری تخفیف گرفت!

57231 خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*