16 دي 96 - 0:31
کد خبر: 36274


از ماجرای پیشنهاد استعفای رییس‌جمهور تا لغو ویزای گروهی روسیه در آستانه جام‌جهانی/ پربازدیدهای ۱۵ دی

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

در سرویس سیاسی، پربازدیدترین خبر صداوسیما چگونه تبدیل به اپوزیسیون شد؟ بود. منشا پیشنهاد استعفای رییس جمهور هم دومین پربازدید این سرویس به شمار می‌آمد. سخنان امام جمعه موقت تهران درباره گرانی و فیلترینگ فضای مجازی هم با بازدید زیادی همراه شد.

در سرویس اقتصاد، بایکوت چهار محصول کشاورزی ایران از سوی عراق پربازدیدترین خبر بود. تاثیر زلزله تهران بر بازار مسکن هم بازدید زیادی را به همراه داشت. گزارشی هم درباره تورم با تیتر پشت پرده مانوری با اسم رمزگرانی نظر مخاطبان این سرویس را جلب کرد.

در سرویس فرهنگ، حضور جمشید هاشم پور در پشت صحنه فیلم «گلشیفته» بازدید زیادی داشت. تعریف مهران مدیری از خواننده سرشناس پاپ هم در این سرویس پرمخاطب بود. خبر اظهارنظر سرپرست بهشت زهرا درباره شکستن سنگ قبر نویسنده مطرح هم با بازدید زیادی همراه شد.

۲۰ نمودار ترسناک و ۱۵ واقعیت تلخ از بحران آبی ایران، پربازدیدترین خبر سرویس جامعه بود. یادداشتی هم با عنوان با دهه هفتادی‌های اعتراض‌های اخیر چه‌کنیم؟ نظر مخاطبان را به خود جلب کرد. از خبر لغو ویزای گروهی روسیه هم در آستانه جام جهانی فوتبال استقبال زیادی شد.

در سرویس بین‌الملل، گزارشی درباره موضع‌گیری اخیر مسئول امور ایران در سازمان سیا با عنوان چرا شاهزاده تاریکی در قبال رویدادهای ایران سکوت کرده است؟ پربازدیدترین خبر بود. تحریم پنج نهاد ایرانی از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا هم نظر مخاطبان را به خود جلب کرد. مقایسه‌ای بین رهبران ایران و عربستان در دوران ستیز هم بازدید زیادی را در این سرویس داشت.

در سرویس طنز و کاریکاتور هم بیچاره دهه 60 شصتی‌ها پربازدیدترین خبر بود.

57243 خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*