17 دي 96 - 0:21
کد خبر: 36357


از جزییات مهم اتاق عملیات اغتشاشات ایران تا عامل ممنوع‌الفعالیتی مهران مدیری/ پربازدیدهای ۱۶دی

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

در سرویس سیاسی، یکی از مهم‌ترین خبرها،  انتصاب حجت‌الاسلام حاج‌ علی اکبری به ریاست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه از سوی رهبر معظم انقلاب بود.

در این سرویس سخنان احمدی‌نژاد در یک نشست در خوزستان پربازدیدترین خبر بود. تصویری از آیت‌الله هاشمی شاهرودی در یکی از بیمارستان‌های آلمان هم بازدید زیادی به همراه داشت. سخنان محسن رضایی درباره تجمعات اخیر کشور هم با عنوان جزئیات مهم از «اتاق عملیات» اغتشاشات ایران نیز نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد.

در سرویس اقتصادی، غیراستاندارد بودن محصولات یک واحد صنفی تولید گوشت پربازدیدترین خبر بود. گزارشی هم درباره گران‌ترین خانه‌های تهران بازدید زیادی داشت. طرح مجلس برای افزایش یارانه های نقدی هم با بازدید زیادی همراه شد.

در سرویس فرهنگ، خبر فردی که مهران مدیری را ممنوع‌الفعالیت کرد پربازدید بود. پس از آن واکنش کیهان به اشتباه املایی بهاره رهنما هم نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد. گزارشی هم درباره عملکرد تلویزیون در سال‌های اخیر دیگر خبر پربازدید این سرویس بود.

در سرویس جامعه، اظهارنظر شهردار مشهد درباره زمین‌های متعلق به آستان قدس رضوی پربازدیدترین خبر بود. گزارشی درباره آب وهوای کشور با عنوان باران و برف ایران را در برمی‌گیرد نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد. همچنین خبری درباره افزایش تجرد در بین ایرانیان با استقبال کاربران همراه شد.

گزارش نشست اضطراری شورای عالی امنیت سازمان ملل با تیتر در معرکه خانم هیلی چه گذشت؟ پربازدیدترین خبر سرویس بین‌الملل بود. همچنین نظر یک حقوقدان بین‌المللی درباره تاثیر تجمعات اخیر ایران بر وجهه بین‌المللی کشور نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد. دیگر خبر پربازدید این سرویس سخنرانی کنایه آمیز نماینده ایران در سازمان ملل بود.

در سرویس طنز و کاریکاتور هم حمایت دونالد ترامپ از آشوبگران در ایران پربازدیدترین خبر بود.

57243 خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*