16 بهمن 96 - 1:29
کد خبر: 38894


از واکنش اژه‌ای به دختران خیابان انقلاب تا شوخی رضا عطاران با مشهدی‌ها/ پربازدیدهای ۱۵ بهمن

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

در سرویس سیاست، اظهارنظری از هادی غفاری با عنوان خدا به ما رحم کرد که خاوری، آخوند نبود نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرد. همچنین مصاحبه‌ای از عزت‌الله ضرغامی درباره مسایل سال 88 جذابیت زیادی برای کاربران داشت. حاشیه‌ای تازه برای صادق زیباکلام درباره کمک به زلزله زدگان کرمانشاه هم بازدید زیادی داشت.

در سرویس اقتصاد، پاسخ کیهان به شبهه بهتر بودن وضع اقتصادی مردم در دوران پهلوی کنجکاوی کاربران را برانگیخت. موج ارزانی مسکن در راه است هم برای کاربرانی که در جست وجوی خانه هستند اهمیت زیادی داشت. پرده‌برداری شریعتمداری از عواملی که ارز را گران کرد سومین خبر پربازدید اقتصادی امروز بود.

در سرویس فرهنگ، فیلمی از تصادف شدید بازیگر زن در صحنه فیلمبرداری تماشاگران زیادی را پای خود نشاند. درگذشت بازیگر جوان در ۲۰ سالگی تاسف کاربران را به دنبال داشت. شوخی‌ رضا عطاران با مشهدی‌ها و جمع و جور کردنِ تاخیرِ در نمایش «مصادره» هم برای سینما دوستان جذابیت زیادی داشت.

در سرویس جامعه، تعطیلی مدارس در روز دوشنبه و اجرای طرح زوج و فرد با بازدید زیاد کاربران همراه شد. گزارشی درباره جزییات طرح ترافیک جدید برای کاربرانی که به این طرح نیاز دارند با اهمیت بود. واکنش اژه‌ای به دختران خیابان انقلاب و تبرئه شدن سعید طوسی نظر کاربران را به خود جلب کرد.

در سرویس بین‌الملل، نقل قولی از یک استاد دانشگاه پیشکسوت با عنوان ترامپ ساخته رفتار تندروهای ایرانی است پربازدید بود. چهار زنی که گور همسران رئیس‌جمهور خود را کندند باعث تعجب و کنجکاوی کاربران شد. روز خونین ارتش ترکیه در سوریه برای دنبال کنندگان اخبار منطقه اهمیت زیادی داشت.

در سرویس ورزش، تصویری که اوج نفرت مارادونا از داماد سابقش را نشان می‌دهد بازدید هواداران تیم ملی آرژانتین را به همراه داشت. اظهارات متفاوت سرنشین همراه قائدی درباره سانحه مرگبار هم پربازدید شد. همچنین خبر  فاصله 10 امتیازی پرسپولیس با قهرمانی جمعی را خوشحال و عده‌ای را ناراحت کرد.

در سرویس طنز و کاریکاتور، اعتراض شدید مربی تیم کبدی تایلند به علی مطهری پربازدید بود.

57243 خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*