19 ارديبهشت 97 - 1:45
کد خبر: 46125


از امتیازهای توریست آمریکایی به ایرانیان تا پیدا شدن ابوبکر بغدادی/ پربازدیدهای ۱۸ اردیبهشت

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

در سرویس سیاست، ردپای سیاست در یک پیام‌رسان داخلی پربازدیدترین خبر بود. کاربران زیادی هم روی قیمت دلار پرکشید کلیک کردند. دلار ۷هزارتومانی برای قاچاق‌چی‌هاست دیگر خبری بود که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

در سرویس اقتصاد، صعود دوباره قیمت‌ها در بازار را بسیاری خواندند. همچنین مخاطبان، خواستند بدانند قیمت آش، حلیم و کباب در ماه مبارک رمضان چقدر است. خبری با عنوان جرایم معوقات بانکی تا پایان سال ۹۶ بخشوده شد هم مورد توجه کاربران قرار گرفت.

در سرویس فرهنگ، اختلاف ۲ مجری مشهور تلویزیون در شبکه‌های مجازی پربازدید شد. همچنین کاربران زیادی در این سرویس روی واکنش ابراهیم حاتمی‌کیا به تبلیغات جنجالی «به وقت شام» کلیک کردند. غول آمریکایی دنبال خرید حق پخش فیلم اصغر فرهادی نیز دیگر خبری بود که توجه کاربران را در پی داشت.

در سرویس جامعه، امتیازهای توریست آمریکایی به ایرانی‌ها عنوان پربازدیدترین خبر بود. مرتضوی شایعه سوءقصد در اوین را تکذیب کرد دیگر خبر پربازدید بود. تعداد زیادی از کاربران هم روی خبر تهران و البرز در انتظار بارش شدید کلیک کردند.

در سرویس بین‌الملل، ابوبکر البغدادی پیدا شد پربیننده‌ بود. مخاطبان زیادی هم روی خبر موضع تازۀ چین دربارۀ برجام کلیک کردند. توئیت مشاور موگرینی دربارۀ ترامپ هم کنجکاوی کاربران را برانگیخت.

در سرویس ورزش، انتقاد شدید کاپیتان پیشین تیم‌ملی از ابراهیم حاتمی‌کیا پربازدید شد. در ادامه کاربران روی تصویری از آمادگی بدنی فوق‌العاده فرهاد مجیدی ۴۲ ساله کلیک کردند. خبر داغ از قطر درباره طارمی نیز دیگر خبر پربیینده این سرویس بود.

در سرویس طنز و کاریکاتور هم آخرین وضعیت دلار! پربازدید شد.

57243 خبر آنلاین

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*