مشکل کود به کمب.د آب کشاورزان افزوده شد

*رئیس انجمن صنفی کشاورزان خوزستان با اشاره به بحران کود شیمیایی در بخش کشاورزی استان گفت: در حال حاضر اکثر شهرستان های استان با کمبود کود شیمیایی مواجه هستند.

38 عمل جراحی روی مجروحان حمله تروریستی انجام شد/ حال دو تا سه نفر از مجروحان حمله تروریستی اهواز وخیم است

*معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه حال عمومی دو تا سه نفر از مجروحان حمله تروریستی روز گذشته اهواز وخیم گزارش شده است، گفت: تاکنون حدود 38 عمل جراحی روی مجروحان انجام شده است.

وابستگی تروریست‌ها به گروهک‌های خارجی در حال بررسی است

*معاون سیاسی – اجتماعی استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه هر 4 تروریست حمله‌ور به مراسم رژه کشته شدند، مسئله وابستگی آنها در حال بررسی است و پس از مشخص شدن موضوع، رسانه‌ای می‌شود.

تروریست‌ها از چند روز قبل، سلاح‌ها را در نزدیکی محل رژه اهواز مخفی کرده بودند

*سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به اینکه عوامل حادثه تروریستی صبح امروز در اهواز با کلاشینکف مردم را به رگبار بستند، گفت: سلاح ها در نزدیکی محل رژه از قبل مخفی شده بود.

حادثه اهواز نتیجه قصور کدام دستگاه بوده است؟
استاندار خوزستان: دستگاه مختلفی برای بررسی در اهواز مستقر هستند/برگزاری برنامه آقایان بوده، بررسی‌ها را نیز خودشان انجام می دهند

*استاندار خوزستان می‌گوید برای بررسی اینکه چه نهادی در تأمین امنیت مراسم روز گذشته رژه اهواز قصور داشته، نهادهای مختلفی برای بررسی مسئله به اهواز آمده‌اند.

محسنی اژه ای؛
سیف ممنوع الخروج است

*سخنگوی قوه قضائیه از ممنوع‌الخروج شدن سیف رئیس کل سابق بانک مرکزی خبر داد و گفت: تاکنون یکبار از وی تحقق شده است.

چهار مرکز خرید حمایتی خرما در آبادان فعال شد

*رئیس اداره تعاون روستایی آبادان از آغاز فعالیت چهار مرکز خرید حمایتی خرما به ظرفیت 150 تن در این شهرستان خبر داد و گفت: کشاورزان می توانند محصول خرمای خود را به این مراکز عرضه کنند.

لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به تایید شورای نگهبان رسید

*سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به تایید شورای نگهبان رسید.

ژست ضد فساد ربیعی؛ استارتی زودهنگام برای حضور در انتخابات و بازی در نقش اول پروژه انتخاباتی ضد فساد اصلاح‌طلبان؟

*فردی که قصد مبارزه با فساد را دارد، باید ابهامات پیرامون خود را شفاف سازی کند و به همین دلیل شعار‌های ضد فساد احمدی نژاد با استقبال افکار عمومی مواجه نمی‌شود. مشابه این انتقادات را حالا افکار عمومی از ربیعی دارند که اگر در ادعای خود صادقید، اول از ابهامات دوره خود (که بخشی از آن در مجلس شنیده شد) سخن بگو و سپس ادعای ضدفساد مطرح کن! چرا که قطعاً اقدامات نمایشی مثل توییت اخیر او، نوشتن کناب زنده باد فساد ٢ و ... دیگر برای افکارعمومی باورپذیر نخواهد بود!

احتکار در شرایط کنونی ظلم است/با عناصر فساد برخورد جدی شود

*امام جمعه اهواز با اشاره به گزارش احتکار در تهران گفت: برخی در شرایط کنونی دست به احتکار زدند، دلارهای به قیمت دولتی گرفتند و خوردند؛ از مسئولان می خواهیم به شدت با این عناصر فساد مقابله کنند.

چند رسانه ای

 

امروز دوشنبه 1397/07/2 شمسی
مطابق با 2018/09/24 میلادی