17 تير 96 - 22:15
کد خبر: 17863


تعیین ردیف اعتباری توسط بانک مرکزی برای موسسات مالی مشکل‌دار

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از تعیین ردیف اعتباری توسط بانک مرکزی برای موسسات مالی مشکل‌دار به منظور پرداخت سپرده‌های مردم خبر داد.

عباس پاپی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به مشکلات به وجودآمده برای مردم در بحث موسسات مالی، اظهار کرد: در جلسه‌ای که با رییس بانک مرکزی برگزار کردیم، قرار شد تا ردیف اعتباری برای حمایت از این موسسات مالی توسط بانک مرکزی تعیین شود.

وی افزود: با در نظر گرفتن ردیف اعتباری توسط بانک مرکزی برای موسسات مالی، این موسسات می‌توانند از طریق ردیف اعتباری در نظر گرفته شده به تعهدات خود عمل کنند و پول‌هایی را که از مردم دریافت کرده‌اند، بازگردانند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روند این کار از سوی بانک مرکزی آغاز شده تا ردیف اعتباری برای حل مشکلات به وجود آمده در بحث موسسات مالی در نظر گرفته شود اما بعد زمانی کار که چه مدت طول می‌کشد تا این ردیف اعتباری در نظر گرفته شود، مشخص نیست.

پاپی زاده خاطرنشان کرد: در صورتی که این ردیف اعتباری از سوی بانک مرکزی برای موسسات مالی در نظر گرفته شود، مشکلات به وجودآمده در بحث موسسه آرمان حل و مردم می‌توانند سپرده‌های خود را دریافت کنند.

انتهای پیام

ایسنا

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*