11 مرداد 96 - 10:23
کد خبر: 20421


مراحل قانونی ادغام آرمان انجام شده است/اعلام برنامه پرداخت سپرده‌ها، بزودی

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :
معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان با بیان این‌که موسسه آرمان در بحث پرداخت اصل سپرده‌ها هیچ مشکلی ندارد، گفت: مراحل قانونی ادغام این موسسه انجام شده است و بانک مرکزی در چند روز آینده نتیجه نهایی را اعلام می‌کند.

سیدعلی بحرینی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: مراحل قانونی ادغام موسسه آرمان به اتمام رسیده و توافقنامه آن نیز منعقد شده است و مشکلی در بحث پرداخت سپرده‌های مردم وجود ندارد.

وی افزود: بانک مرکزی ظرف چند روز آینده نتیجه نهایی در زمینه حل مشکلات این موسسه و برنامه برای پرداخت سپرده‌های مردم را اعلام خواهد کرد.

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان تصریح کرد: موسسه آرمان در بحث پرداخت اصل سپرده‌ها به مردم هیچ مشکلی ندارد و مراحل قانونی ادغام این موسسه نیز انجام شده است.

بحرینی مقدم در خصوص زمان پرداخت سپرده به مردم عنوان کرد: نمی‌توان زمان دقیقی را برای پرداخت سپرده‌ها به مردم اعلام کرد اما این پرداخت‌ها متناسب با میزان سپرده‌ها انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: سپرده‌هایی در موسسه آرمان بوده که حدود 8 تا 10 میلیارد تومان هستند. این سپرده‌گذاران نباید انتظار داشته باشند تا سپرده‌های آن‌ها ظرف مدت دو تا سه ماه به آن‌ها پرداخت شود.

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان ادامه داد: برای سپرده‌های کوچک که کمتر از 100 تا 200میلیون تومان هستند انتظار داریم تا مشکلات آن‌ها در مدت دو تا سه ماه آینده حل و پرداخت اصل سپرده‌ها به آن‌ها انجام شود.

بحرینی مقدم خاطرنشان کرد: حدود 85 تا 90 درصد از سپرده‌های مردم در موسسه آرمان جزو سپرده‌های کوچک هستند که امیدواریم پرداخت اصل این سپرده‌ها تا دو سه ماه آینده انجام شود.

انتهای پیام

ایسنا

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 1  
000
0
پاسخ
0
چهارشنبه 11 مرداد96
عزیزان این خبرگذاری دستتون درد نکنه که خبر میدید ولی رک و راست بگید کی و کجا و چطوری این پولامونو میدن
این چیه که هی خبر میدید صبح امروز وزیر و رئیس فلانجا با هم دیدار کردن و کلی هم میوه از پول این ملت براشون خریدیم که تو جلسه نوش جان نکنن و خبر جدیدتر اینکه عصر امروز فلانی بعد از جلسه رفت دستشویی تا شکمشو خالی کنه
اینا به ما چه یه خبر درست درمون بدید
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*