5 شهريور 96 - 11:20
کد خبر: 23122

مردم اهواز مدیری دلسوز و پاکدست مطالبه می کنند؛
شورای شهر اهواز به مطالبه مردمی برای انتخاب کتانباف توجه کند

*شورای شهر اهواز در روزهای گذشته در سه راهی سختی قرار گرفته است، که حال با انصراف شهردار اصفهان از تصدی شهرداری اهواز تنها دو راهی سیدکریم حسینی و حاج منصور کتانباف باقی مانده است که به حق بد دو راهی است.

به گزارش خوزنامه، سید کریم حسینی نیرویی ارزشی استف توانایی زیادی در حوزه پزشکی دارد، ولی واقعا بیش از آنکه نیرویی اجرایی و شهردارچی باشد نیرویی سیاسی است و شهرداری اهواز در شرایط کنونی نیرویی اجرایی و توانا نیاز دارد.

از طرفی سیدکریم حسینی نیروهای استان خوزستان را نیز به خوبی می شناسد ولی شناخت کافی از نیروهای شهرداری اهواز ندارد، به این دلیل نیاز به زمان دارد تا به شناخت کافی در این حوزه برسد ولی کتانباف این نقاط ضعف را که ندارد هیچ، همین نقاط تقویت کننده اش هستند.

منصور کتانباف نیرویی باسابقه در حوزه شهری، سابقه شهرداری اهواز را در کارنامه کاری خود دارد و تا همین الان نیز در سمت شهرداری مشغول به کار است، یعنی از حوزه اجرا دور نبوده است و علاوه بر این سوابق صبغه سیاسی وی نیز بر اجرایی بودنش غلبه ندارد.

کتانباف نیرویی است که در شهرداری اهواز همه از وی به خوبی یاد می کنند و در اهواز نیز طرح های زیربنایی وی ثمرات زیادی به مردم و شهروندان رسانده است، مردم حضور مجدد کتانباف را از مدیران استانی و اعضای شورای اسلامی شهر مطالبه می کنند، شورای شهر به این نداها گوش دهد و خود را مقابل افکار عمومی قرار ندهد.

شهر اهواز در این شرایط سخت نیازمند نیرویی پاکدست، فسار ستیز و سخت کوش است، به این دلیل مردم در انتخاب خود به این شعارها رای دادند تا وضعیت در شهرداری اهواز تغییر کند،باشد که منتخبین اهواز در شورای پنجم از انتخاب های سیاسی دست بکشند و بر مصالح شهر اهواز تاکید کنند.

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*