6 آبان 96 - 19:40
کد خبر: 29361


صادرات کالا و تردد زوار در مرز چذابه بدون مشکل در حال انجام است

نماینده اتاق بازرگانی اهواز در پایانه مرزی چذابه گفت: کار صادرات در پایانه مرزی چذابه بدون هیچ مشکلی در حال انجام است و تردد زوار تاکنون مشکلی برای روند صادرات و حضور خودروهای تجاری در این پایانه به وجود نیاورده است.

پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :سید سعید موسوی اظهار کرد: در حال حاضر کامیون‌ها و خودروهای تجاری بدون هیچ مشکلی در پایانه مرزی چذابه حاضر می‌شوند و کار صادرات به خوبی و بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

وی افزود: ممکن است کامیون‌ها و خودروهای تجاری در زمان برگشت از مرز برای زائران مشکلاتی ایجاد کنند اما با توجه به این‌که جمعیت در این روزها هنوز آنچنان زیاد نیست، مشکل خاصی برای تردد و حضور خودروهای تجاری در پایانه مرزی چذابه و کار صادرات وجود ندارد.

نماینده اتاق بازرگانی اهواز در پایانه مرزی چذابه تصریح کرد: تردد خودروهای تجاری به خوبی در حال انجام است و اتاق بازرگانی با همکاری گمرک در پایانه مرزی چذابه کار صادرات را انجام می‌دهد. کامیون‌های تجاری به راحتی وارد بارانداز شدند و روند صادرات بدون هیچ مشکلی انجام می‌شود.

موسوی عنوان کرد: اگر جمعیت در پایانه مرزی چذابه زیاد شود ممکن است اجازه ورود خودروهای تجاری به مرز داده نشود اما تاکنون در این زمینه هیچ دستوری داده نشده است و برای عدم ورود خوردهای تجاری به پایانه مرزی تجاری باید مسولان تصمیم گیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر روزانه حدود 300 تا 350 کامیون با حضور در پایانه مرزی چذابه کار صادرات را انجام می‌دهند و در این زمینه تاکنون مشکلی برای زائرانی که در پایانه و یا مسیر منتهی به آن حضور دارند، به وجود نیامده است.

انتهای پیام

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*