5 شهريور 96 - 11:45
کد خبر: 23130


حکم محمدعلی نجفی به عنوان شهردار تهران بالاخره صادر شد

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور درباره شایعاتی که روز گذشته در مورد امضای حکم شهردار تهران در رسانه های غیر رسمی مطرح شد، گفت: باید تشریفات و مراحل قانونی طی شود، نامه ایشان چهار شنبه بعد از ظهر به دست ما رسیده است بنابراین یک مقدار مراحل اداری زمان می برد.

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور درباره شایعاتی که روز گذشته در مورد  امضای حکم شهردار تهران در رسانه های غیر رسمی مطرح شد، گفت: باید تشریفات و مراحل قانونی طی شود، نامه ایشان چهار شنبه بعد از ظهر به دست ما رسیده است بنابراین یک مقدار مراحل اداری زمان می برد.

 

وی افزود: در مورد شایعات مبنی بر  سهم خواهی برخی نهاد ها و زمان امضای حکم شهردار جدید تهران چیزی نشنیده ام، در مورد حکم هم هر وقت نتیجه استعلام به ما برسد ما در خدمتیم و منتظر نتیجه استعلام هستیم.

 

در همین حال، پیشنهاد انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران با 17 رای اعضای شورای شهر پایتخت تصویب شد و مصطفی سلیمی بعنوان سرپرست شهرداری معرفی شد.

 

مصطفی سلیمی پیش از این شهردار سابق مناطق 6،21 و 18 بوده است.

 

هاشمی: گفته اند حکم سلیمی را نزنید

 

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی در مورد تماس تلفنی نجفی با وی و خروجش از صحن شورا بیان کرد.

 

دقایقی پیش محسن هاشمی در پی تماس تلفنی محمدعلی نجفی صحن شورای شهر را برای مدتی ترک کرد و امینی نایب رئیس،‌ اداره جلسه را بر عهده گرفت.

 

محسن هاشمی پس از ورود دوباره به صحن گفت: لازم است من توضیحاتی در مورد تماس تلفنی نجفی به اعضای شورا بدهم و گفت: اتفاقات مثبتی در راه است و حتی گفتند حکم سلیمی را نزنید.

 

وی افزود: اما اگر یک ساعت هم باشد باید سرپرست تهران مشخص شود. 

 

حکم محمدعلی نجفی به عنوان شهردار تهران صادر شد

 

دقایقی پیش حکم محمدعلی نجفی به عنوان شهردار تهران صادر شد.

 

 در دومین جلسه علنی شورای شهر تهران اعلام شد: حکم نجفی به عنوان شهردار توسط وزارت کشور امضا شد.

 

در پی حاشیه های ایجاد شده در خصوص عدم تایید حکم نجفی به عنوان شهردار تهران، دقایقی پیش حکم محمدعلی نجفی به عنوان شهردار تهران صادر شد.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*