صفحه اصلي » سرویس ورزش
  • *سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان با رد صحبت‌های موسوی مالک این باشگاه درباره عدم شفافیت مدیرکل ورزش خوزستان در بحث مالی باشگاه، گفت: او باید بابت این تهمت‌ خود پاسخگو باشد زیرا حیدری هیچ دخل و تصرفی در بحث مالی باشگاه نداشت و ابتدای فصل از طریق آقای اسدبیک (شرکت نیشکر هفت تپه) مبلغی پول گرفتیم و خود اسدبیک نیز بارها اعلام کرد که من آن پول را به شخص ویسی داده‌ام و چگونگی هزینه آن به خودش مربوط می‌شود.
  • سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: مقابل پارس جنوبی تیمی بی‌لیاقت و بی‌عرضه بودیم و 10 الی 12 موقعیت گلزنی را از دست دادیم.
  • مهاجم پیشین استقلال و یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان فوتبال کشور از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
  • نفت و گاز گچساران کار قهرمان را یک سره کرد
    *نفت و گاز گچساران توانست در بازی عصر امروز تکلیف فولاد خوزستان را یکسره کند و این تیم با سابقه را از رقابت های جام حذفی کشور کنار بزند.
  • فشار بالای تمرینات پرسپولیس در ایام تعطیلی باعث درگیری‌هایی بین بازیکنان و البته کادرفنی شده و جالب اینکه برانکو عنوان می‌کند شخصا از بازیکنانش خواسته تا اینگونه دعوا کنند.
  • دردسر جدی سرمربی تیم ملی
    *سرمربی پرتغالی تیم‌ملی به نظر می‌رسد برخلاف سال گذشته این‌بار از کیفیت بازیکنانش راضی است.

حیدری هیچ دخل و تصرف مالی در باشگاه نداشت

*سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان با رد صحبت‌های موسوی مالک این باشگاه درباره عدم شفافیت مدیرکل ورزش خوزستان در بحث مالی باشگاه، گفت: او باید بابت این تهمت‌ خود پاسخگو باشد زیرا حیدری هیچ دخل و تصرفی در بحث مالی باشگاه نداشت و ابتدای فصل از طریق آقای اسدبیک (شرکت نیشکر هفت تپه) مبلغی پول گرفتیم و خود اسدبیک نیز بارها اعلام کرد که من آن پول را به شخص ویسی داده‌ام و چگونگی هزینه آن به خودش مربوط می‌شود.

ویسی: 10 موقعیت گلزنی را از دست دادیم

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: مقابل پارس جنوبی تیمی بی‌لیاقت و بی‌عرضه بودیم و 10 الی 12 موقعیت گلزنی را از دست دادیم.

آرش برهانی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مهاجم پیشین استقلال و یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان فوتبال کشور از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

نفت و گاز گچساران کار قهرمان را یک سره کرد
خداحافظی فولاد خوزستان از لیگ حذفی

*نفت و گاز گچساران توانست در بازی عصر امروز تکلیف فولاد خوزستان را یکسره کند و این تیم با سابقه را از رقابت های جام حذفی کشور کنار بزند.

برانکو چگونه بحران را مدیریت کرد؟

فشار بالای تمرینات پرسپولیس در ایام تعطیلی باعث درگیری‌هایی بین بازیکنان و البته کادرفنی شده و جالب اینکه برانکو عنوان می‌کند شخصا از بازیکنانش خواسته تا اینگونه دعوا کنند.

دردسر جدی سرمربی تیم ملی
چرا کی‌روش وادار به مصرف دارو شد؟

*سرمربی پرتغالی تیم‌ملی به نظر می‌رسد برخلاف سال گذشته این‌بار از کیفیت بازیکنانش راضی است.

شورش بی دلیل روی سکوهای شهید کاظمی

*دو تیم پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه شهیدکاظمی در یک دیدار جذاب دوستانه به تساوی پرگل دست یافتند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان: در آسیا تحقیر می‌شویم

*سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: 6 بازیکنی که به تمرین نیامدند، با کارشان به نوعی مقابل من ایستادند. وقتی از خط قرمز عبور می‌کنند راهی جز اینکه آنها را به باشگاه معرفی کنم ندارم.

عبدالله ویسی و خوزستان، از محبوبیت تا نفرت/ قهرمان از ستاره خالی شد

*عبدالله ویسی در فصلی که گذشت یکی از محبوب ترین چهره های خوزستان بود که توانست تیمی که هرگز در قواره مدعیان نبود را یک فصل کامل در جمع برترین ها قرار دهد و در پایان نیز با شایستگی قهرمان شود.

نعیم سعداوی سرمربی فولاد خوزستان شد

*با نظر هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان نعیم سعداوی به عنوان سرمربی جدید این باشگاه جهت حضور در مسابقات شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور انتخاب شد.

تیمم باید شرایط آسیایی پیدا کند
ویسی: انتخاب اول و دمم استقلاال خوزستان است

سرمربی استقلال صنعتی خوزستان گفت: هفته هاست که همه می گفتند این تیم می آید پایین اما ما باید بالا می ماندیم . قهرمان نیم فصل شدیم و در نهایت مقام اول را به دست آوردیم که این مقام را تقدیم مردم شریف خوزستان می کنم .

غدیر اهواز در انتظار یک عصر تاریخی

*تیم فوتبال استقلال خوزستان با تمرینات منظم و حمایت همه جانبه هم استانی‌های خود، عزم راسخی برای کسب عنوان قهرمانی دارد.

برکناری فرماندار اهواز به خاطر فاجعه ورزشگاه تختی؟

*وقايع فاجعه باري كه اگر شانس و اقبال با مسببان آن همراه نبود، به علاوه صدها زخمي، ده ها كشته نيز روي دست جامعه و يك بازي فوتبال مي ماند.

پیاده سازی مدل پوتین - مدودف در ایران؛
تاج رییس فدراسیون فوتبال شد؛ کفاشیان نائب رئیس

*مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد و در پایان، مهدی تاج با کسب 50 رای به عنوان رییس جدید این فدراسیون برگزیده شد.

هیات فوتبال خوزستان خواستار تغییر ساعت برگزاری بازی فولاد خوزستان شد

*رئیس هیات فوتبال خوزستان در اظهاراتی اعلام داشته از سازمان لیگ درخواست تغییر زمان برگزاری بازی فولاد خوزستان و صبای قم را کرده، وی دلیل این درخواست را کاهش مصرف برق ورزشگاه محل برگزاری بازی عنوان کرده است.

بختیاری​زاده:
در فوتبال ایران كارهای عجیب و غریب بهتر نتیجه می​دهد

*سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز با بیان این‌که آرزو دارم ملوان به ثبات مدیریتی برسد، گفت: البته امیدوارم ملوان پس از دیدار ما و وقتی از این تیم نتیجه گرفتیم به سرانجام خوبی دست پیدا كند!

در فصل نقل و انتقالات؛
هجرت بازیکنان از تیم های خوزستانی زیر سایه بحران

*با نواختن سوت بازی فینال جام حذفی و اعلام یک هفته پیش مصطفی شهبازی رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ رسما از 12 خرداد نقل و انتقالات بازیکنان کلید خورده است، موعدی که بسیاری از تیم ها از نیمه های فصل برایش برنامه ریزی کرده بودند و الان تنها برای اجرای برنامه های خود دست به کار شده اند.

سرپرست تیم فولاد خوزستان:
دلیل استعفای هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان مشخص نیست

*سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت: تاکنون دلیل استعفای ۳ تن از اعضای هیئت مدیره این باشگاه مشخص نشده است.

تکذیب برکناری رحمانی فضلی و انتقال انصاری به وزارت کشور

*درحالیکه سایت متعلق به حزب جدیدالتاسیس اصلاح طلب مدعی برکناری قریب الوقوع رحمانی فضلی از وزارت کشور و معرفی مجید انصاری به جای او شده است، یک منبع مطلع در گفت و گو با انتخاب این خبر را تکذیب کرد.