20 مهر 96 - 14:39
کد خبر: 27751


افشین؛ آرش کمانگیر فولاد مقابل استقلال

جدال حساس استقلال و فولاد در ورزشگاه آزادی برای مهاجم خوزستانی ها از اهمیت و حساسیت بسیار زیادی برخوردار است.
پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

به گزارش "ورزش سه"، درست یک سال پیش بود که آرش افشین با برتن کردن پیراهن استقلال امیدوار بود به یکی از ستاره های علیرضا منصوریان در لیگ شانزدهم تبدیل و دوباره به همان مهاجمی بدل شود که مدافعان لیگ از مهار او بیم و هراس داشتند؛ اما نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه آرش افشین به یکی از بدترین خریدهای تابستانی سرمربی استقلال تبدیل شد و بالاجبار نیم فصل از جمع آبی پوشان پایتخت جدا و دوباره راه خوزستان را در پیش گرفت.
سیروس پورموسوی بعد از کوچ به فولاد دوباره تصمیم گرفت با اعتماد به آرش افشین این بازیکن را به جمع سرخپوشان اهوازی بازگرداند، همان تیمی که زمینه معروف شدن مهاجم تهرانی را فراهم کرد تا آرش افشین به عنوان یکی از استعدادهای ناب فوتبال ایران بر سر زبان ها بیافتد. افشین که بعد از نزدیک به دو سال برای فولاد در یکی از بازی های لیگ برتر گلزنی کرد فردا به عنوان آرش کمانگیر این تیم مقابل استقلال قرار می گیرد تا خودی نشان دهد.
مسلما افشین با انگیزه هایی که دارد در صورت آماده بودن از نظر جسمانی می تواند زمینه ساز دوئل های دیدنی با مدافعان استقلال در مستطیل سبز آزادی باشد، چون این بازیکن سرعتی و تکنیکی با کیفیت خوب چمن آزادی این فرصت را دارد تا بار دیگر نگاه ها را به خودش جلب کند و به کابوس مدافعان استقلال تبدیل شود. ورزش 3 اخبار ورزشی

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*