خسرو نشان اسطوره برگزاری جشنواره های بی ثمر میراث فرهنگی خوزستان عزل شد

*خسرو نشان كه از سال٩٤ مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خوزستان بود و اصلی ترین اقداماتش در راستای برگزاری جشنواره های بی ثمر، چاپ کتاب های غیرمرتبط با میراث فرهنگی، کم کاری در عرصه مرمت آثار تاریخی و... روز گذشته از سمت خود عزل شد.

افشاي تخلفات «شهردار۴درصدي‌ها»

* دیروز اتاق جلسات شورای شهر شلوغ بود. تعداد زیادی ایستاده بودند و به صحبت‌های محمدعلی نجفی که روز گذشته برای ارائه گزارش سند تحویل و تحول مدیریت شهری تهران به شورای شهر آمده بود گوش می‌دادند. دیروز بارها ابروها به علامت تعجب بالارفت و برخی از یکدیگر سوال می‌کردند که آیا آنچه به گوش آنها درباره عملکرد 12‌ساله قالیباف از سوی نجفی بیان می‌شود را درست شنیده‌اند.

TON یا تلگرام غیرقابل فیلتر کردن چیست و چگونه کار می‌کند؟

*خبری که پیشتر یکی از مدیران تلگرام آن را اعلام کرده بود، اما حالا به طور رسمی اعلام می‌شود. خبر در راه بودن «شبکه باز اطلاعات تلگرام» یا (Telegram Open Network) که در آن تلگرام بر بستری عرضه خواهد شد که امثال بیت‌کوین بر آن بست.

افت ۷۰ درصدی فروش سینماها از زمان فیلتر تلگرام

*نماینده مردم رشت با بیان این که افت فروش سینما‌ها از زمان فیلتر تلگرام نشان از میزان تاثیرگذاری این فضا در جامعه هنری به لحاظ اقتصادی دارد، گفت: «به دلیل فیلتر تلگرام، هنرمندان تاکنون متحمل آسیب‌های بسیار اقتصادی شده‌اند.»

پیام آیت الله جوادی آملی به کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی:
او از شرق‌گرایی، غرب‌گرایی، اختلاف، کینه، افراط و تفریط طهارت داشت

*آیت الله جوادی آملی در وصف آیت الله هاشمی رفسنجانی می گوید: اگر ما بخواهیم رابطه آیت‌الله هاشمی و امام رضوان‌الله تعالی علیه را به خوبی بررسی کنیم رابطه بعضی از صحابه پیغمبر با رسول الله را باید به درستی ارزیابی کنیم.

محمد هاشمی:
سه روز پیش خبر دادند رئیس جمهور برای سخنرانی نمی آید/ منتظر پیام دفتر رهبر بودیم که تاالان دریافت نکردیم

*محمد هاشمی گفت: قرار بر این بود که رئیس جمهور سخنران مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی باشد که سه روز پیش از دفتر ایشان خبردادند که حضور پیدا نمی‌کنند.

جهانگیری با بغض:
بعد از رد صلاحیت در انتخابات 92 گفت من همان هاشمی دیروز هستم

*معاون اول رئیس جمهور گفت: فرصت خوبی برای بازخوانی زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی است که در پیشرفت نظام و انقلاب حضوری برجسته و منصر به فرد داشته است.

کارون که روزی قابل کشتیرانی بود به یک گنداب تبدیل شده است

*کارون که روزی قابل کشتیرانی بود به یک گنداب تبدیل شده استنماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: مایه شرم است که مدیران استان رودخانه‌ای قابل کشتیرانی تحویل گرفتند و امروز تنها یک گنداب را تحویل مردم دادند.

ترکیب احتمالی استقلال برابر استقلال خوزستان

*سرمربی استقلال برای کسب اولین پیروزی خارج از خانه ترکیب تهاجمی را به زمین خواهد فرستاد.

روایت مصلحی از فتنه‌ یک آقازاده با کمک زن‌ زناکار

* وزیر اسبق اطلاعات در آستانه سالروز حماسه ۹ دی، نمونه‌هایی از مسائل پشت پرده‌ فتنه ۸۸ را تشریح کرد.

چند رسانه ای

 

امروز چهارشنبه 1397/04/27 شمسی
مطابق با 2018/07/18 میلادی