چهار مرکز خرید حمایتی خرما در آبادان فعال شد

*رئیس اداره تعاون روستایی آبادان از آغاز فعالیت چهار مرکز خرید حمایتی خرما به ظرفیت 150 تن در این شهرستان خبر داد و گفت: کشاورزان می توانند محصول خرمای خود را به این مراکز عرضه کنند.

لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به تایید شورای نگهبان رسید

*سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به تایید شورای نگهبان رسید.

ژست ضد فساد ربیعی؛ استارتی زودهنگام برای حضور در انتخابات و بازی در نقش اول پروژه انتخاباتی ضد فساد اصلاح‌طلبان؟

*فردی که قصد مبارزه با فساد را دارد، باید ابهامات پیرامون خود را شفاف سازی کند و به همین دلیل شعار‌های ضد فساد احمدی نژاد با استقبال افکار عمومی مواجه نمی‌شود. مشابه این انتقادات را حالا افکار عمومی از ربیعی دارند که اگر در ادعای خود صادقید، اول از ابهامات دوره خود (که بخشی از آن در مجلس شنیده شد) سخن بگو و سپس ادعای ضدفساد مطرح کن! چرا که قطعاً اقدامات نمایشی مثل توییت اخیر او، نوشتن کناب زنده باد فساد ٢ و ... دیگر برای افکارعمومی باورپذیر نخواهد بود!

احتکار در شرایط کنونی ظلم است/با عناصر فساد برخورد جدی شود

*امام جمعه اهواز با اشاره به گزارش احتکار در تهران گفت: برخی در شرایط کنونی دست به احتکار زدند، دلارهای به قیمت دولتی گرفتند و خوردند؛ از مسئولان می خواهیم به شدت با این عناصر فساد مقابله کنند.

وضع ما از مسلمانان در صدر اسلام بهتر است؛ آن‌ها قوت لایموت هم نداشتند

*امام جمعه مشهد تاکید کرد: مسئله امریکا و کشورهای استکباری از قبیل فرانسه و انگلیس این است که این انقلاب ۴۰ سال عمر کرده و توطئه‌ها بی‌اثر بود و نتایج و شرایط ما با اوایل انقلاب قابل مقایسه نیست. ما در عرصه اقتدار پیش رفتیم و دشمن در مرحله تنزل اقتدار است و این برای امریکا و اروپا قابل تحمل نیست.

در واکنش به اعمال تحریم های آمریکا توسط عراق؛
محمود صادقی: دولت عراق بابت جنگ تحمیلی به ایران بدهکار است

*عضو فراکسیون امید به سخنان روز گذشته حیدر العبادی نخست وزیر عراق که گفته بود در تحریم های آمریکا علیه ایران همراهی میکند واکنش نشان داد

بودجه سال آینده ویژه خواهد بود/ پیش بینی برای سال آینده کار سخت و خطیری است

*رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:سال آینده با توجه به شرایط داخلی و بین المللی و انتظارات مردم سال استثنایی است و بودجه سال آینده ویژه خواهد بود.

بی برنامگی در مدیریت بازار؛ به دلیل افزایش تقاضا شکر 10 درصد گران شد

*سازمان صنعت، معدن و تجارت‌ خوزستان قيمت اقلام پر مصرف سبد خانوار در بازار اهواز در هفته جاری مردادماه را اعلام كرد.

بازگشت دلار به کانال ۹ هزار تومان
دلال ها تلاش می کنند قیمت دلار روی 9500 بماند و بیشتر سقوط نکند

*با اعلام جزئیات بسته جدید ارزی از شب گذشته ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز نسبت به دیروز شدت بیشتری گرفته است. فعالان بازار پیش‌بینی می‌کنند با آزاد شدن خرید و فروش ارز در صرافی‌ها، حباب ارز و سکه بترکد. رئیس‌کل بانک مرکزی در اولین گفت‌وگوی رسمی خود اعلام کرد که با آزاد شدن خرید و فروش ارز و برداشتن عنوان قاچاق از این معاملات، حباب سکه کاهش می‌یابد و باید منتظر ارزان شدن سکه هم باشیم.

خسرو نشان اسطوره برگزاری جشنواره های بی ثمر میراث فرهنگی خوزستان عزل شد

*خسرو نشان كه از سال٩٤ مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خوزستان بود و اصلی ترین اقداماتش در راستای برگزاری جشنواره های بی ثمر، چاپ کتاب های غیرمرتبط با میراث فرهنگی، کم کاری در عرصه مرمت آثار تاریخی و... روز گذشته از سمت خود عزل شد.

چند رسانه ای

 

امروز جمعه 1397/06/30 شمسی
مطابق با 2018/09/21 میلادی