20 بهمن 96 - 15:37
کد خبر: 39315


مصایب تماشا دربی در بابل (گزارش تصویری)

دربی مازندران در بابل برگزار شد و فوتبال دوستان مازنی یک ۹۰ دقیقه داغ و پر هیجان را تجربه کردند. شاگردان دراگان اسکوچیچ در خونه به خونه موفق شدند ۳ امتیاز این دیدار حساس را از آن خود کرده و به رده سوم لیگ یک صعود کنند.
پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

به گزارش "ورزش سه"، دربی مازندران در بابل برگزار شد و فوتبال دوستان مازنی یک ۹۰ دقیقه داغ و پر هیجان را تجربه کردند. شاگردان دراگان اسکوچیچ در خونه به خونه موفق شدند ۳ امتیاز این دیدار حساس را از آن خود کرده و به رده سوم لیگ یک صعود کنند.
همانطور که انتظار می رفت این بازی با استقبال خوب هواداران دو تیم مواجه شد اما گنجایش کم و غیر استاندارد بودن ورزشگاه بابل باعث شد تماشاگران برای دیدن این بازی شرایط سختی را تحمل کنند. سکوهای ورزشگاه مملو از هوادارنی بود که از ساعت ها قبل به انتظار تماشای این بازی نشسته بودند. خیلی از مردم بازی را ایستاده و در حالی که به فنس های کنار زمین چسبیده بودند، تماشا کردند. پشت بام همه خانه هایی که مشرف به ورزشگاه بود، تعداد زیادی از هوادارنی را به خود می دید که موفق به ورود به استادیوم نشده بودند. تیر برق ها نیز به جایگاه ویژه تماشاگران پر دل و جراتی تبدیل شده بود که همه خطرات را به جان خریده بودند و از زاویه ای متفاوت به تماشای دربی مازندران پرداختند.
بی شک فوتبال مازندران با در اختیار داشتن چنین پتانسیل فوتبالی نیاز مبرم به یک ورزشگاه مدرن و امروزی دارد تا بتواند به شایستگی از هواداران فوتبال میزبانی کند.

د          
عکس: سیاوش اسدالله نیا ورزش 3 اخبار ورزشی

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*