14 خرداد 97 - 1:38
کد خبر: 48257


«هیچ تیمی با ما بازی نمی‌کند» جهانی شد (عکس)

لغو دیدارهای تیم ملی ایران در راه آماده سازی برای جام جهانی اکنون به دغدغه بزرگ کارلوس کی‌روش تبدیل شده و مورد توجه رسانه‌های خارجی نیز تبدیل شده است.
پایگاه خبری و تحلیلی خوزنامه :

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران که مرحله پایانی اردوی آماده سازی خود برای حضور در جام جهانی روسیه را در ترکیه برگزار می‌کند، بعد از لغو جدال تدارکاتی‌اش مقابل یونان اکنون کوزوو را نیز از دست داده تا شرایط برای کارلوس کی‌روش و تیم ملی سخت‌تر از قبل پیش بینی شود.
کارلوس کی روش روز گذشته گفت و گویی را با رسانه های ترکیه ای انجام داد و در خلال صحبت هایش در رابطه با برگزار نشدن بازی های دوستانه مناسب برای تیم ملی و لغو دیدار مقابل یونان و کوزوو اشاره کرد که هیچ تیمی حاضر نیست با ایران بازی کند.
ساعتی بعد از این اظهار نظر جنجالی سرمربی تیم ملی ایران، رسانه های مختلف جهانی به پوشش این مصاحبه پرداختند و همگی همین جمله کلیدی را تیتر کردند. رسانه هایی چون رکورد، اوجوگو، یول و ... به انتشار این مصاحبه پرداختند و از وضعیت نه چندان خوب آماده سازی ایران صحبت کردند.
حال باید دید با این وضعیت، تیم ملی ایران مقابل تیمهای مراکش، پرتغال و اسپانیا چه نتیجه ای را کسب می کند.       ورزش 3 اخبار ورزشی

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*