امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 11 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ - 14 محرم 1444
شناسه خبر : 6510
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تیتر سه, اخبار تیتر یک, تیتر دوم-اسکرول زیر تاریخ انتشار : 01 دسامبر 2021 - 3:36 |

انتصابات شبانه در شهرداری اهواز، سه معاون از اصفهان آمد

خوزنامه| بر اساس احکامی جداگانه‌ از سوی رضا امینی شهردار اهواز تعدادی از معاونان و شهرداران نواحی مختلف شهرداری اهواز منصوب شدند، تعدادی نیز از اصفهان به بدنه شهرداری افزوده شد.

+حجت الاسلام والمسلمین حمید رعیتی برای مدت یک‌سال به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی و مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز منصوب شد. پیش از این مسعود امینی عهده دار این سمت بود.

+سعید فردانی به مدت یک‌سال  بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز منصوب گردید. پیشتر علیرضا عالی پور این مسئولیت را عهده دار بود.

+علی اصغر اسداللهی هم جايگزين بابک محمدی شد و برای ۱سال بعنوان معاون خدمات شهری شهرداری اهواز منصوب شد.

+مهدی آذربایجانی برای یک‌سال  معاون مالی اقتصادی شهرداری اهواز منصوب شد. پیش از این عباس آبیار این مسئولیت را برعهده داشت.

+در حکم محمد عتاب اهوازی نیز آمده برای مدت یک‌سال به عنوان سرپرست منطقه ۱ شهرداری اهواز منصوب گردید. سرپرست پیشین این منطقه امین قضایی بود.

+رسول جامعی برای یک سال به عنوان مدیر منطقه ۲ منصوب شد. پیشتر محمدسعید حردانی مدیریت منطقه دو شهرداری را برعهده داشت.

+آرش در نیز به طی حکمی یک‌ساله به عنوان مدیر منطقه ۵ شهرداری اهواز منصوب گردیده است. پیش از این محمد قضاوی زاده مدیریت این منطقه را عهده‌دار بود.

+همچنین عادل سواری پور هم به مدت یکسال به عنوان مدیرکل پشتیبانی شهرداری اهواز منصوب شد. پیش از شد. پیشتر داریوش احمدی این مسئولیت را برعهده داشت.

_گفتنی است علی‌اصغر اسدالهی معاون خدمات شهری، اصغر آذربایجانی معاون مالی و سعید فردانی معاون برنامه ریزی شهرداری اهواز از کارمندان شهرداری اصفهان هستند که امینی با خود از اصفهان آورده است.

*حسین عبادی نیز برای یکسال مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری اهواز شد.

*لازم به ذکر است در روزهای اخیر نیز عباس دغاغله معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز با حفظ سمت به عنوان سرپرست سازمان عمران شهرداری اهواز منصوب گردید. علی جاسمی پور نیز به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز منصوب شد. پیشتر بابک ربیعی این مسئولیت را عهده‌دار بود.

| منبع خبر : اختصاصی خوزنامه
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.