امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 11 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ - 14 محرم 1444
شناسه خبر : 6434
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تیتر سه, اخبار تیتر یک, تیتر دوم-اسکرول زیر تاریخ انتشار : 10 اکتبر 2021 - 17:00 |

معرفی برگزیدگان همایش ملی شبیه‌خوانی و آیینی محرم خوزستان

خوزنامه| برگزیدگان سیزدهمین همایش ملی مجازی شبیه خوانی و آئین های نمایشی محرم خوزستان با اعلام آراء هیئت داوران در سینما مهر و ماه شهرستان شوشتر معرفی شدند.

طبق آرای هیئت داوران این دوره از همایش متشکل از احمد جولایی، اسماعیل مجللی، رضا خدام سیدالشهداء، ابراهیم نصرالهی ، میثم خندانی و اسماعیل مجللی اعلام شدند.

بر پایه این گزارش در بخش نقالی و پرده خوانی رتبه نخست نقالی شامل تندیس، دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی به سیدمهرداد کاووسی از استان همدان ،رتبه دوم نقالی شامل لوح افتخار و مبلغ پنج میلیون ریال جایزه نقدی به کیوان حبیبی از استان قزوین همچنین تقدیر نقالی شامل لوح تقدیر و مبلغ ۲ میلیون ریال جایزه نقدی به آرش رضایی از استان لرستان شهرستان ازنا اهداء شد.

گفتنی است در بخش شبیه خوانی رتبه نخست شبیه خوانی شامل تندیس، دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی به ابوالقاسم گازر زاده از شهرستان شوشتر اهدا شد همچنین رتبه دوم شبیه خوانی شامل لوح افتخار و مبلغ پنج میلیون ریال جایزه نقدی به حسن مجللی از استان مرکزی شهرستان اراک تعلق گرفت.

تقدیر مشترک شبیه خوانی شامل لوح تقدیر و مبلغ چهار میلیون ریال جایزه نقدی به رضا فرهمند از شهرستان شوش دانیال و لوح تقدیر و مبلغ ۲ میلیون ریال جایزه نقدی به محمدرضا دلایر از منطقه آزاد اروند شهرستان آبادان اهدا شد.

در این آیین در بخش کودک و نوجوان رتبه نخست شامل تندیس همایش، لوح افتخار و مبلغ هفت میلیو ن ریال جایزه نقدی به مطهره نجارزاده از شوشتر رسید و رتبه دوم شامل لوح افتخار و مبلغ چهار میلیون ریال به طور مشترک به تارخ ضرغامپور از شوشتر و تامارا یکتا از تهران اهدا شد.

سیزدهمین همایش ملی مجازی شبیه خوانی و آئین های نمایشی محرم استان خوزستان به صورت مجازی در سه بخش شبیه خوانی، نقالی و پرده خوانی به دبیری خلیل ضرغامپور از ۱۱ الی ۱۵ مهرماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی از سایت چهارسو به نشانی https://www.t۴soo.com/ برگزار شد.

نویسنده : سردبیر | منبع خبر : ایرنا
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.