Friday, 14 December , 2018
امروز : جمعه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۷ - 6 ربيع ثاني 1440

اخبار مهم

آخرین اخبار
نماینده اهواز:

تخصیص سهم ۳ درصدی درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم است

نماینده اهواز با بیان اینکه عملکرد در پرداخت سهم 3 درصدی استان خوزستان از صادرات نفت کشور بسیار ضعیف بوده است، گفت: میزان تخصیص این سهم 3 درصدی تا پایان تیرماه سال 97 کمتر از یک سیزدهم درصد بوده است.

۰۵ آذر ۱۳۹۷

بحران تولید، تعطیلی کارخانه‌ها و سردرگمی دولت برای برون رفت از این وضعیت

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، شرکت ها و کارخانجات تولیدی با بحران اساسی رو به رو شده اند و احتمال تعطیلی و افزایش بیکاری بیش از پیش وجود دارد. این در حالی است که دولت سیاست و برنامه فعالانه ای برای خروج این واحدها از بحران ندارد.

۰۵ آذر ۱۳۹۷

انتخابات استانی و یک حقیقت مغفول مانده/ انتخاب شهرداران و فرمانداران با رای مردم

ایده همیشه زنده استانی‌شدن انتخابات مجلس ریشه در یک واقعیت دارد: تمرکز زیاد نمایندگان بر مسائل حوزه انتخابی و انحراف توجه آنها از موضوعات ملی. این واقعیت که نمایندگان مجلس در ایران بیشترین توجه خود را صرف مسائل حوزه انتخابی می‌کنند، از این حقیقت برخاسته که آنها با رای مستقیم مردم محلی انتخاب شده و برای انتخاب مجدد هم به آن نیاز دارند.

۰۵ آذر ۱۳۹۷

کتانباف قصد رفتن ندارد

درحالی که سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز اعلام کرده بود که شهردار اهواز بازنشسته است و باید در اسرع وقت شهردار جدید انتخاب شود، کتانباف شهردار کلان شهر اهواز اعلام کرده است که تازمانی که لازم باشد در شهرداری می مانم.

۰۵ آذر ۱۳۹۷

استاندار خوزستان قانون منع به کارگیری بازنشستگان را جدی بگیرد

پس از تأیید طرح قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان توسط شورای نگهبان‌ و ابلاغ این قانون از سوی رئیس‌جمهور به دستگاه‌های اجرایی، هنوز برخی از بازنشستگان ‌مسئولیت‌ را رها نکرده و بر مسند ریاست حضور دارند.

۲۸ آبان ۱۳۹۷

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی:

میلیاردها تومان اعتبار در بخش ورزش شوشتر جذب شده است

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در ابتدای مسیر قرار داریم ، با رایزنی هایی که داشتیم و با هماهنگی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان و همچنین فرماندار محترم میلیاردها تومان اعتبار جذب شده است که در تاریخ شهرستان بی سابقه است.‌‌ ‌ ‌

۱۱ آبان ۱۳۹۷

اخبار مهم
گالری فیلم
گالری عکس